انبار روغن خوراکی، دو خودرو و یک منزل مسکونی در سنندج طعمه حریق شدند.

سه حادثه آتش سوزی در نقاط مختلف سطح شهر سنندج رخ داد که با تلاش آتش نشانان، حریق‌ها اطفاء شد.
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از وقوع سه آتش سوزی در سنندج خبر داد و گفت: انبار نگهداری روغن خوراکی واقع در شهرک صنعتی، منزل مسکونی در خیابان گلشن و آتش سوزی خودروی پیکان و پاترول درمغازه صافکاری واقع در خیابان قائم مقام فراهانی دوباندی پشت خیابان حافظ؛ سه حادثه آتش سوزی بودند که آتش نشانان نسبت به اطفاء آن اقدام کردند.
صالح زندی با اشاره به آتش سوزی در انبار نگهداری روغن خوراکی در شهرک صنعتی سنندج افزود: به دلیل قابل اشتعال بودن مواد موجود در انبار و وجود تجهیزات متاسفانه آتش به سرعت به بخش‌های مختلف سرایت کرد که با تلاش آتش نشانان از خسارت بیشتر جلوگیری شد.
زندی گفت: خوشبختانه در این حادثه کسی آسیب ندیده و علت حادثه و میزان خسارت در دست بررسی است.
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج در باره آتش سوزی منزل مسکونی در خیابان گلشن سنندج گفت: خوشبختانه در زمان حادثه کسی در داخل منزل حضور نداشته و هیچگونه خسارت جانی نداشته ایم.
زندی افزود: آتش نشانان ایستگاه شماره یک به موقع در محل حضور پیدا کرده و آتش سوزی مهار شد.
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: بی احتیاطی صافکار نیز در خیابان قائم مقام فراهانی، دوباندی پشت خیابان حافظ در هنگام جوشکاری زیر صندلی عقب، موجب آتش سوزی خودرو پیکان و سرایت حریق به نیسان پاترول شد.
زندی افزود: دو اکیپ از آتش نشانان ایستگاه شماره ۵ بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند و حریق مهار شد.