روند احداث پروژه هتل ۵ ستاره لاله سنندج تسریع می‌ یابد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان گفت: روند احداث و مراحل پایانی پروژه هتل ۵ ستاره لاله، که یکی از طرح های مهم در حوزه گردشگری استان است،تسریع می‌‌یابد.

روند اجرای هتل ۵ ستاره لاله سنندج به عنوان تنها هتل ۵ ستاره استان که به واسطه بد مدیریتی مسوولین و سنگ اندازی های صورت گرفته در مسیر تسهیلات دچار توقف و کندی عملیات اجرایی شده بود، تسریع می یابد.

یعقوب گویلیان مدیرکل میراث فرهنگی استان کردستان در بازدیدی از هتل ۵ ستاره لاله سنندج که به‌ منظور رفع مشکلات بانکی و شروع مجدد عملیات اجرایی طرح انجام شد، گفت: هتل ۵ ستاره لاله سنندج یکی از طرح‌های مهم در حوزه گردشگری در استان محسوب می‌شود که لازم است با نگاه و همت ویژه برای به پایان رساندن آن تلاش کرد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان،گفت:این اداره‌کل با جدیت تمام مشکلات پیش روی اجرای کار این پروژه را پیگیری می‌کند و انتظار می‌رود با همکاری بانک عامل و سایر مسئولان مربوطه به روند رو به رشد پیشرفت این زیرساخت گردشگری در استان کمک کنیم.

گویلیان گفت:با احداث این هتل می‌توان زمینه جذب گردشگر را در استان بیش از پیش فراهم و در ماندگاری گردشگران نقشی اثربخش و کارآمد داشت.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان با بیان اینکه استان کردستان همواره به عنوان یکی از گردشگر پذیرترین استان‌های کشور مطرح بوده، یادآور شد: امید است با همکاری مسئولان مربوطه و با حمایت همه جانبه از بخش خصوصی و علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در این بخش، مسیر توسعه گردشگری را در استان هموار سازیم.