پروژه پیاده راه خیابان فردوسی سنندج برای ادامه عملیات تحویل شهرداری سنندج شد

 هماهنگی و قدرت عمل دستگاه های اجرایی در روند اجرای طرح پیاده راه فردوسی در این مدت قابل تقدیر است.
 پروژه پیاده راه خیابان فردوسی سنندج برای ادامه عملیات تحویل شهرداری سنندج شد.
شهرام ملکی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری استان کردستان در گفتگو با رسانه تخصصی راهساز در ارتباط با طرح پیاده راه فردوسی سنندج اعلام کرد:
در طرح پیاده راه خیابان فردوسی سنندج دستگاه های اجرایی با فعالیت شبانه روزی در مدت ۴۳ روز کاری به موفقیت قابل توجهی دست یافتند.
معاونت هماهنگی امور عمرانی استان کردستان در این خصوص افزود: در این مدت کوتاه علاوه بر جابجایی خطوط زیرساخت هایی همچون خط انتقال گاز، ایرانسل و فیبر نوری؛ بالغ بر ۱۰ کیلومتر خط انتقال برق، بیش از ۲ کیلومتر فاضلاب و ۱/۵ کیلومتر خط انتقال آب متناسب با این طرح، ساماندهی، اصلاح و بهینه سازی گردید که در مقایسه با نمونه های مشابه پروژه های شهری در سایر نقاط کشور چنین سرعت و هماهنگی در میان دستگاه های اجرایی قابل توجه و تقدیر است.
ایشان در ادامه افزودند: با تاکید استاندار محترم کردستان در خصوص اهمیت اتمام بهنگام این طرح مهم، مطابق وعده داده شده به مردم شهر سنندج؛ در این مدت کوتاه بالغ بر ۲۴ جلسه کارشناسی برای بررسی و حل موانع پیش روی طرح برگزار گردید. دستورات و پیگیری های ویژه استاندار کردستان در قالب بازدید های شبانه روزی نشان از اولویت طرح و دلیل توفیقات پروژه است.
مهندس ملکی در ادامه توضیحات در خصوص این پروژه گفتند: این پروژه که تاکنون فالیت اجرایی معادل ۱۵ میلیارد تومان در آن اجرا شده از تاریخ ۹۹/۴/۵ جهت ادامه عملیات اجرایی تحویل شهرداری سنندج گردید.