مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان خبرداد: در سطح استان تعداد هشت پروژه در زمینه اجرای ساختمان‌های دولتی و تاسیسات عمومی با اعتبار هزینه شده ۹۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال فعال است

علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان، با بیان اینکه تعداد هشت پروژه اجرای ساختمان‌های دولتی و تاسیسات عمومی در سطح استان فعال است اظهار کرد: این پروژ‌ها از ۳۵ تا ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و در مجموع تا کنون ۹۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برای ساخت آن‌ها هزینه شده است.
وی با اشاره به اینکه پروژه توسعه ساختمان فرمانداری اصفهان دارای ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی است گفت: تاکنون برای اجرای این پروژه که دو هزار و ۵۰۰ مترمربع زیربنا دارد مبلغ ۱۸ میلیارد ریال هزینه شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان افزود: توسعه سالن فرمانداری آران و بیدگل نیز با ۶۰۰ مترمربع زیربنا و اعتبار هزینه شده پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال دارای پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی است.
وی در خصوص وضعیت پروژه احداث ساختمان مدیریت بحران استان اذعان داشت: این پروژه در باغ فدک استان اصفهان واقع شده و نخستین ساختمان مدیریت بحران شهری کشور است لذا به دلیل اینکه ستاد تصمیم‌گیری در زمان بحران شهری محسوب می‌شود یکی از پروژه‌های شاخص این اداره کل به شمار می‌رود که با ۳ هزار مترمربع زیربنا برای احداث آن ۴۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شد.
قاری‌قرآن با بیان اینکه احداث ساختمان‌های فرمانداری چادگان و بخشداری چنارود هرکدام دارای پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی هستند اذعان داشت: اعتبار هزینه شده برای ساخت این پروژه ها تا کنون به ترتیب ۱۲ میلیارد ریال و چها میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال بوده است.
وی از دیگر پروژه‌های شاخص این اداره کل، به پروژه ساختمان جدیدالاحداث فرمانداری اردستان اشاره کرد و گفت: برای اجرای این پروژه با یکهزار و ۳۰۰ مترمربع زیربنا مبلغ دو میلیارد ریال تا کنون هزینه شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص جزئیات پروژه احداث ساختمان بخشداری کویرات توضیح داد: این پروژه ۶۰۰ مترمربع زیربنا دارد و با پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصدی، اعتبار هزینه شده‌ای معادل شش میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال دارد. همچنین پروژه احداث ساختمان محیط‌زیست گلپایگان نیز با ۴۰۰ مترمربع زیربنا، تا کنون پیشرفت فیزیکی آن به  ۴۰ درصد رسیده است.
قاری‌قرآن در پایان تاکید کرد: قطعا با تزریق اعتبارات لازم می‌توان با سرعت بیشتری این پروژه‌ها را تکمیل کرد و جهت خدمت‌رسانی به مردم عزیز، تحویل حوزه مربوطه داد.