معاون مسکن و ساختمان در مکاتبه‌ای با مدیران کل راه و شهرسازی سراسر کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام اعضای هیات‌مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان خبر داد و بر برگزاری انتخابات در موعد مقرر تاکید کرد.

محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان طی مکاتبه‌ای با مدیران کل راه و شهرسازی استان‌های سراسر کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام اعضای هیات‌مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان به مدت دو روز خبر داد.
در ابلاغیه‌ معاون مسکن و ساختمان خطاب به مدیران کل راه و شهرسازی آمده است: با توجه به دستور وزیر راه و شهرسازی مهلت ثبت‌نام از داوطلبان عضویت در هیات‌مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه مورخ ۱۵ و ۱۶ تیرماه تمدید می‌شود. خواهشمند است ضمن اقدام لازم مراتب به قید فوریت به روش‌های مقتضی و همچنین از طریق پیامک به تمامی اعضای سازمان استان اطلاع‌رسانی شود.
در ادامه آمده است: قابل ذکر است تمدید باید با رعایت تمامی بازه‌های زمانی مندرج در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و آیین‌نامه‌های منبعث از آن انجام شود. هیات‌های اجرایی و دستگاه‌های نظارت استان با تسریع در فرآیندهای قانونی به گونه‌ای عمل کنند تا اتتخابات طبق برنامه زمان‌بندی در موعد مقرر برگزار شود.