سید مهدی فرشادان نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت جاده‌های کردستان .خواستار توجه وزارت راه و شهرسازی و رفع نقاط حادثه‌خیز شد.

سید مهدی فرشادان نماینده مردم سنندج در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: تا کی باید با فریاد دردناک بخواهیم به مسئولان راه و شهرسازی از وضعیت جاده‌های کردستان بگوییم؟ جاده‌های کردستان به قتلگاه مردم تبدیل شده است به داد جاده‌ها و راه‌های کردستان برسید نقاط حادثه‌خیز باید مرتفع گردد.

سید مهدی فرشادان نماینده مردم سنندج در ادامه در تذکری به وزیر کشور بیان کرد: چند روز پیش شاهد واژگونی تانکر حامل مواد سوختنی در شهر حسین‌آباد بودیم که با مناطق مسکونی برخورد کرد و ۱۵ شهروند در زباله آتش سوختند اما آنچه که دردناک است نبود امکانات آتش‌نشانی می‌باشد که منجر شد تا ساعت‌ها ۳۰ واحد مسکونی در آتش بسوزد. هرچه سریع‌تر باید نسبت به ساخت ایستگاه آتش‌نشانی و تامین امکانات برای مردم منطقه اقدام شود.

سید مهدی فرشادان نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: چرا نباید شهر حسین‌آباد درمانگاه و داروخانه شبانه‌روزی داشته باشد و مردم از نبود امکانات درمانی رنج می‌برند؟ انتظار می‌رود هرچه سریع‌تر به این موضوع توجه و رسیدگی شود.