معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: حذف ۱۲ نقطه پر حادثه استان توسط پیمانکاران در دست اجرا است.

منصورنصرتی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی ضمن تاکید بر حذف نقاط پرحادثه استان در جهت کاهش تلفات جاده ای گفت: ۳۵ نقطه حادثه خیز موجود در استان آشکارسازی شده و امسال اعتباری به مبلغ ۱۳۶ میلیارد ریال برای حذف کامل نقاط پرحادثه در نظر گرفته شده است.
وی گفت: در سال گذشته ۱۰ نقطه حادثه خیز استان به طور کامل حذف شد و هم اکنون عملیات حذف کامل ۱۲ نقطه حادثه خیز نیز توسط پیمانکار در حال اجرا است که سه راهی چایپاره، سه راهی چورس، سه راهی ائواوغلی، آب گرم سلماس و ماللر بوکان مهم‌ترین این نقاط را شامل می شود.
نصرتی با اشاره به نصب  ۷۶۲۳ عدد تابلو علائم، نصب ۱۴۹۶ شاخه گاردریل، نصب ۱۱۵ عددسرعتگیر و انجام  ۳۴۰ کیلومترروکش آسفالت و بالغ بر۴۰۰۰ کیلومتر خط کشی در سال گذشته افزود: راهداران اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی به صورت شبانه روزی در محورهای مواصلاتی استان حضور دارند و نسبت به رفع نواقص و مشکلات بوجود آمده در محورها در کمترین زمان ممکن اقدام می‌کنند.