مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه ضمن تبریک هفته دولت گفت: در این هفته پروژه های این اداره کل به ارزش ۵۲ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره بردای قرار خواهند گرفت.

فریبرز کرمی اظهار کرد: در هفته دولت ۵۲ میلیارد ریال پروژه راهداری و حمل و نقل جاده ای در استان کرمانشاه افتتاح شده و به بهره‌برداری خواهد ‌رسید.
وی گفت: در حوزه نگهداری راه های روستایی، روکش آسفالت راه روستایی چگنی در شهرستان کرمانشاه به طول ۳ کیلومتر با بودجه ای ۲۵ میلیاردی اجرا شده و به بهره برداری رسیده است.  
کرمی افزود: روکش آسفالت محور اسلام آبادغرب – سرمست به طول ۲ کیلومتر با بودجه ای ۱۰ میلیارد ریال انجام شده است و درحال بهره‌برداری است.
وی بیان کرد: روکش آسفالت محور پاوه – نوسود در شهرستان پاوه به طول ۱.۳کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد ریال در هفته دولت به بهره برداری رسید.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با اشاره به تلاش های این اداره کل، برای بالابردن سطح ایمنی راه ها افزود: استان کرمانشاه یکی از استان های موفق در عرصه روکش آسفالت محورهای مواصلاتی محسوب می‌شود و امیدواریم با تداوم خدمت رسانی، بتوانیم سطح ایمنی کاربران جاده‌ای در استان را افزایش دهیم.