مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در جلسه بررسی وضعیت خدمات زیربنایی و پروژه‌های شهرستان بوکان گفت: برنامه‌ریزی شده تا پایان امسال ١٠٠ کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور افتتاح شود که ١٧ کیلومتر از…

سیدمحسن حمزه‌لو مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در جلسه بررسی وضعیت خدمات زیربنایی و پروژه‌های شهرستان بوکان گفت: برنامه‌ریزی شده تا پایان امسال ١٠٠ کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور افتتاح شود که ١٧ کیلومتر از آن در جنوب استان ماه آینده به بهره برداری می‌رسد.
وی افزود: تکمیل قسمت هایی از کریدور بزرگراهی غرب کشور در بزرگراه ارومیه-مهاباد- میاندوآب، کنارگذر شهر بوکان و بزرگراه ارومیه- سرو از مهمترین این پروژه هاست.
حمزه‌لو در خصوص کنار گذر شهر بوکان تصریح کرد: این پروژه بخش مهمی از کریدور بزرگراهی غرب کشور است که تا شهریور ماه ۶ کیلومتر از این پروژه تکمیل می‌شود.
جلسه بررسی وضعیت خدمات زیربنایی و پروژه‌های شهرستان بوکان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، مدیرکل راه و شهرسازی استان و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد و موضوع‌های تغییر و تحول مربوط به انتقال سند اراضی ملی داخل در محدوده و حریم شهر بوکان از منابع طبیعی به راه و شهرسازی و  تصمیم‌گیری در مورد الحاق سکونت‌گاه‌های غیررسمی در طرح تفصیلی نیز در این جلسه مطرح شد.