سعید رسولی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن در مراسم معارفه سرپرست جدید موسسه صندوق پس انداز راه آهن اظهار داشت: انتظار می رود صندوق پس انداز کارکنان راه آهن، ابزارهای بهتر خدمت رسانی به همکاران…

سعید رسولی: امید آفرینی و افزایش رضایتمندی اعضاء و تلاش برای افزایش سرمایه و سوددهی هرچه بیشتر منابع در اختیار که امانت است نزد شما، باید رسالت اصلی صندوق باشد و لازم است تعامل با اعضاء صندوق بیش از پیش و در حد مطلوبی ارتقاء یابد.
رسولی ادامه داد: انتظار دارم تمام همت خود را به کار ببرید و به فرآیند تصمیم‌گیری سرعت ببخشید و با بهره‌گیری از تخصص همکاران مجرب و تکیه بر جوانان با نشاط و علاقمند، حرکت به سمت جلو با سرعت بیشتری انجام شود.
وی تاکید کرد: در شرایط سخت اقتصادی برنامه و نگاه ما توسعه و افزایش بهره‌وری است و شعار “ایران روی ریل به سوی آینده ” زمانی محقق می‌شود که خانواده بزرگ راه‌آهن در کنار یکدیگر با هم‌افزایی، همدلی در راستای هدف و منافع مشترک حرکت کنند.
در این مراسم، عبادالله فروزش به عنوان سرپرست جدید صندوق پس‌انداز کارکنان راه‌آهن منصوب و از زحمات علی ادریسی سرپرست قبلی و شیواپور مدیرعامل اسبق صندوق، قدردانی شد.