استاندار لرستان گفت: برای تکمیل پروژه آزادراه بروجرد اراک خرم‌آباد ۸۰۰ میلیارد نیاز است.

سید موسی خادمی امروز یکم اردیبهشت‌ماه در حاشیه بازدید از آزادراه خرم آباد به اراک در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: یکی از پروژه‌های مهم و حیاتی برای استان آزادراه بروجرد –اراک-خرم‌آباد است.
وی تصریح کرد: این پروژه جز پروژه‌های مهم تعریف شده که تا پایان دولت به بهره‌برداری برسد و خوشبختانه منابع خیلی خوبی به این پروژه اختصاص داده شده است.
استاندار لرستان خاطرنشان کرد: در آخرین سفر دکتر نوبخت به استان ۲۰۰ میلیارد تومان اضافه شد که به وزارت راه تخصیص داده شده است.
خادمی اضافه کرد: امروز بازدیدی از طرف فرمانده قرارگاه که پیمانکار پروژه هستند به همراه معاون وزیر راه انجام شد و در توافقی که با هم داریم قرار شده که تا پایان خردادماه ۱۴۰۰ این پروژه به پایان برسد.
وی بیان کرد: چند تا مشکل وجود دارد که قرار شده طبق زمانبندی رفع آنها را انجام دهند و ما هم همکاری خواهیم کرد که پروژه هرچه زودتر انجام شود.
استاندار لرستان ادامه داد: پروژه مهمی است که فاصله را خیلی کم خواهد کرد و بهبود حمل و نقل کمک خواهد کرد و در مصرف سوخت تاثیر خواهد داشت و به لحاظ اقتصادی بازدهی بالای دارد.
خادمی اظهار کرد: برای همه کارهای آن ۸۰۰ میلیارد نیاز هست اما طبق توافق طی این دو ماه ۴۰۰ میلیارد تومان هزینه شود که کل کار تمام شود.