مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از افتتاح ۳ پروژه راهسازی تا اواخر تیرماه سال ۱۴۰۰ خبر داد.داریوش حسینیاظهار داشت: در اواخر تیرماه سالجاری ۳ پروژه در شهرهای ملایر،نهاوند و کبودراهنگ با اعتبار ۳۹میلیارد…

داریوش حسینی اظهار داشت: در اواخر تیرماه سالجاری ۳ پروژه در شهرهای ملایر،نهاوند و کبودراهنگ با اعتبار ۳۹میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید.
وی ادامه داد: در شهرستان ملایر، پروژه مهم محور سامن_بروجرد به طول ۹ کیلومتر و با اعتبار ۲۳ میلیارد تومان که اشتغالزایی ۸۰ نفر را در بر داشته است، به زودی افتتاح خواهد شد.
حسینی یادآورشد: در شهرستان نهاوند نیز پروژه محور نهاوند_بروجرد با حجم عملیاتی ۳ کیلومتر و تخصیص ۷ میلیارد تومان اعتبار و اشتغالزایی ۳۰ نفر به بهره برداری خواهد رسید.
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان تصریح کرد: در شهرستان کبودراهنگ پروژه کمربندی شیرین سو به طول ۵/۵ کیلومتر و به میزان ۹ میلیارد تومان اعتبار تخصص یافته شده در تیر ماه ۱۴۰۰ اماده افتتاح است. لازم به ذکر است این پروژه ۴۵ فرصت شغلی در سطح شهرستان ایجاد کرده است.
حسینی در پایان خاطر نشان ساخت در مجموع این ۳ پروژه با اعتبار بالغ بر ۳۹ میلیارد تومان که به طور کلی  اشتغالزایی ۱۵۵ نفر را در پی اشته است در تیر ماه سالجاری افتتاح خواهند شد