شهرام آدم‌نژاد معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی در حاشیه این نشست در جمع‌بندی هفتمین نشست شورای هماهنگی حمل و نقل و لجستیک به پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، گفت: در این جلسه آخرین وضعیت مدهای مختلف…

شهرام آدم‌نژاد معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی در حاشیه این نشست در جمع‌بندی هفتمین نشست شورای هماهنگی حمل و نقل و لجستیک به پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، گفت: در این جلسه آخرین وضعیت مدهای مختلف حمل و نقلی در بخش بار و مسافر بررسی شد.
معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: در این نشست همچنین مروری بر وضعیت شرکت ها و سازمان هایی که در ایام کرونا بیشترین ضرر و زیان را داشتند، شد. همچنین در رابطه با آخرین تسهیلاتی که مقرر شده تا در اختیار شرکت های زیان دیده قرار بگیرد بحث و بررسی شد و مقرر شد تا موانع شناسایی شده و بر اساس آن، شرکت‌هایی که بیشترین آسیب را از ایام کرونا داشتند سریعتر و سهل تر، تسهیلات مرتبط با کرونا را دریافت کنند.
آدم نژاد افزود: در بخشی از این نشست، برنامه‌ها و فعالیت‌های تمامی شرکت‌ها و سازمان‌های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی و ستاد طی گزارش هایی جامع از سوی سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه وزارتخانه، ارایه شد.
وی با تاکید بر اینکه در خصوص جلوگیری از شیوع کرونا، وزارت راه و شهرسازی جزو وزارتخانه‌ها پیش رو بوده است، توضیح داد: برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی در احیا و بازیابی پس از شیوع ویروس کووید ۱۹ و افزایش تاب‌آوری در مواجهه با پاندمی‌ها آماده شده است و تلاش خواهیم کرد تا این برنامه با امضای وزیر راه و شهرسازی به دولت ارایه شود. در این برنامه، چگونگی و شرایط حمل و نقل عمومی در سال جاری تشریح شده است.
وی تصریح کرد: شرکت‌ها و سازمان‌های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در خصوص حمل و نقل برون شهری در ایام کرونا، سعی کرد تا تمامی پروتکل‌های بهداشتی را در خصوص کرونا از زمان آغاز همه‌گیری تاکنون رعایت کند. تلاش خواهیم کرد تا یکنواخت و مستمر این محدودیت‌ها پیگیری و دنبال شود.